modelvliegen ... een heel boeiende hobby

Modelvliegshow of meeting

Met enige regelmaat organiseert MVC Swentibold een modelvliegshow of -meeting om zichzelf - en de modelvliegsport - te presenteren bij het grote publiek. Om een dergelijk evenement rond te krijgen vragen wij het uiterste van onze leden: meedenken, meehelpen, organiseren, ritselen, advertentie-acquisitie, sponsoring.
Bedrijven binnen onze regio hebben we steeds bereid gevonden om onze show financieel of anderszins te ondersteunen waarvoor we dan ook zeer erkentelijk zijn.
Speciale aandacht verdient zonder enige twijfel de steeds weer zeer grote opkomst van modelvliegpiloten van andere clubs, uit zowel binnen- als buitenland, die volledig belangeloos onze evenementen hebben doen slagent!

show002show005show004show011

 

show014show013show015show009