modelvliegen ... een heel boeiende hobby

"Fun-Fly"-dagen

In de loop van het vliegseizoen organiseren enkele van onze leden een tweetal 'Fun-Fly'-dagen.
Tijdens deze dagen kunnen de clubleden zich op een zeer ontspannen manier met elkaar meten. Er is voor iedereen wel wat te doen, of je nu een 'absolute beginner' bent of een geroutineerd modelvlieger ; of je nu vliegt met een 'slow-flyer' of met een 'aerobatics'-toestel. Deze dagen verlopen in een bijzonder gemoedelijke sfeer en de verschillende 'wedstrijd'-onderdelen staan garant voor zowel een flinke portie spanning alsook de nodige hilariteit.
Soms wordt er ook zoveel van toestel en/of (overmoedige) piloot gevergd dat "het mis gaat". In de meeste gevallen blijft de schade beperkt en kan ter plekke verholpen worden. Na een gedwongen pauze kan de "brokkenpiloot" dan toch weer deelnemen aan de "Fun-Fly".

 

funfly001funfly004funfly003funfly002