modelvliegen ... een heel boeiende hobby

 

relax met heliDe belangrijkste activiteit van een modelvliegclub is uiteraard het vliegen en dit gebeurt - als het weer het toestaat - altijd op de dinsdagavond, onze vaste clubavond. Gedurende rest van de week is de accomodatie voor leden altijd toegankelijk. Tijdens de weekends in de "mooi weer"-periode is het vaak gezellig druk.
Onze accommodatie is van voldoende grootte om met de meest voorkomende 'kisten' het luchtruim te kiezen ... en ook om ze weer veilig op de grond te krijgen.
Bij MVC Swentibold wordt met zeer veel verschillende toestellen gevlogen. Voor het merendeel van onze leden ligt de nadruk dan ook duidelijk op het vliegen. Dat komt zeker tot uitdrukking tijdens onze "Fun-Fly"dagen die één tot tweemaal per jaar plaatsvinden.
Onze leden vliegen met trainers, schaalmodellen, zwevers, 'hot-liners', kunstvlucht-toestellen, piepschuim-kisten, helikopters; van groot tot klein; kortom alles wat maar wil vliegen, aangedreven door methanol-, benzine- of elektromotor.

weekly002show012weekly003weekly001weekly004